Aanbieding!

SL Bib Short – Sagan Collection: Disruption

89,95

Wissen
SKU: N/B Categorie:

Beschrijving

Ga met ons een stap terug in de tijd als we met Peter Sagan door het zonovergoten zuiden van Frankrijk cruisen. De nieuwe Sagan Collectie – Disruption – brengt de onverschrokken racestijl van de rouleurs uit de jaren ‘70 tot leven met in het hart de sterke persoonlijkheid van Peter Sagan. Het is de ultieme uitdrukking van deze ontregelende renner en zijn stijlvolle manieren.

De perfecte fietsbroek voelt niet aan als een fietsbroek – ze geven je het gevoel alsof je niets draagt. En vanaf nu zou je willen dat alle bib shorts waarin je fietst aanvoelen zoals de nieuwe SL bib shorts. Je wilde het bovenste van de plank, en nu heb je het.

Dit ongeëvenaarde comfort komt gedeeltelijk van onze op maat gemaakte, voorgevormde 3D Chamois. Het is niet alleen voorgevormd naar de vorm van je lichaam en zadel om oneffenheden en drukpunten te verminderen, maar het is ook voorzien van schuim met meerdere dichtheden dat zorgt voor optimaal comfort. De andere helft van het comfort komt door de gebruikte stoffen en de pasvorm. Het bovenwerk is bijvoorbeeld voorzien van een naadloos profiel waardoor de bretels comfortabel zitten, terwijl een gearticuleerd ontwerp zorgt voor de perfecte pasvorm in de rijpositie.

Bijkomende informatie

Sizes

S, M, L, Xl, XXL